لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

راهنمای امنیت در معامله املاک

ساکنین جدا از کاربران خود می خواد نسبت به آگهی های درج شده در فضای مجازی قبل از معامله اصول امنیتی توصیه شده را رعایت نمایند و طبق اعلام در قوانین و شرایط استفاده از ساکنین اعلام می کند مسئولیت رعایت امنیت معامله به عهده شخص کاربر می باشد گرچه رعایت نکات ذکر شده در این صفحه امنیت معامله شما را تا حدی زیادی بالا می برد

هر آگهی می تواند یک دام باشد !

درج آگهی فروش و یا اجاره ملک بدون تایید هویت افراد در سایت های پذیرش آگهی انجام می شود و متعبر بودن یک سایت نشان دهنده اعتبار و امنیت آگهی های درج شده نمی باشد , ضمن پرهیز از حضور فردی جهت بازدید به ویژ خانم ها قبل از عقد قرار داد استعلامات و تحقیقات کا مل را انجام دهید و حتما در دفتر مشاور املاک معتبر قدیمی و دارای جواز کسب و با حضور صاحب اصلی جواز معاله خود را انجام دهید .

پرهیز جدی از پرداخت بیانه

ممکن از برخی فروشندگان و یا مشاورین تحت عنوان که ملک تقاضای زیادی دارد از شما در خواست بیانه به صورت کارت به کارت نمایید , از انجام این کار جدا پرهیز کنید و پس از بازدید حضوری ملک با قرار در دفتر مشاور املاک بیانه را به ایشان تحویل دهید و با دریافت رسید قرار عقد قرار را بگذارید .

شرایط عقد قرار داد

از عقد قرار داد فروش و یا اجاره خارج از دفاتر املاک دارای جواز از اتحادیه و با سابقه جدا پرهیز کنید , دریافت کد رهگیری هنگام معامله امنیت و اعتبار قرار شما را تضمین می کند و مشروط به اینکه در یک دفتر مشاور املاک با سابقه و دارای جواز انجام شود .

شرایط مناسب پرداخت وجه

هر گونه وجه بابت معامله بهتر است به صورت چک بانکی رمز دار به نام و حساب مالک تهیه و به ایشان با ذکر مشخصات در قرار داد ارائه شود , مناسب تر است چک را به صاحب دفتر املاک دارای پرانه کسب تحویل دهید تا به مالک بعد از امضا ارائه نماید

حتما استعلام کنید

.قبل از عقد قرار داد خودتان یا توسط مشاور معتمد وضعیت سند را از نظر شهرداری(در طرح نباشد) اوقاف و تحقیقات محلی استعلام کنید و پس از کسب اطمینان از هویت واقعی مالک اقدام به پرداخت بیانه بابت عقد قرار داد نمایید

همره داشتن وکیل و یا مشاور قانونی

در صورتی که در تمام مراحل معامله خود خصوصا معاملات با ارقام بالا و اسناد قدیمی که نیاز به استعلامات شهرداری اوقاف و غیره دارد همراه داشتن یک وکیل و یا مشاوره املاک با تجره و معتمد امنیت معامله شماره تضمین می کند .

فقط اسناد رسمی قوه قضایه

ممکن است قصد خرید زمین یا ویلا در مناطق ییلاقی را داشته باشید و به صورت عرفی در بسیاری از این مناطق املاک با اسناد محلی دستنویس و شورایی معامله میشود , توجه داشته باشید در صورت بروز مشکل اختلاف حقوقی در معامله سند رسمی ثبث شده در دفاتر اسناد رسمی مورد قبول رویه قضایی جمهوری اسلامی ایران می باشد .

توصیه های پلیس فضای مجازی

با توجه به در جریان بودن پلیس فضای مجازی با شیوه های جدید کلاهبرداری در فضای مجازی , بهترین روش اشنایی با اخرین ترفند ها مطالعه توصیه های پلیس در این زمینه است که با مراجعه به سایت پلیس فضای مجازی می توانید کسب اطلاعات نمایید .